بدون نظر
 
«روز داوری» به‌زودی تولید می‌شود؛
گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ در ۹:۲۶ ق.ظ
 

کارگردان انیمیشن از جدیدترین اثر خود تحت عنوان «روز داوری» خبر داد و اظهار کرد: این انیمیشن با اقتباس از سوره مبارکه مریم و احادیث مربوطه، روایتگر زندگی حضرت مریم(س) و گره خوردن این داستان با سرزمین کربلا است.

 
فرهاد عظیما، کارگردان برجسته انیمیشن، از ساخت جدیدترین اثر خود با عنوان «روز داوری» در قالب فیلم سینمایی در ماه‌های آتی خبر داد و گفت: این انیمیشن با اقتباس از سوره مبارکه مریم و احادیث مربوطه، روایتگر زندگی حضرت مریم(س) و گره خوردن این داستان با سرزمین کربلا است و هدف کلی از ساخت آن معرفی امام حسین(ع) به مسیحیان جهان است.
تولد حضرت مسیح در کربلا
عظیما با بیان اینکه حضرت مریم(س) برخلاف تصور مسیحیان و یهودیان، از بزرگترین شخصیت‌های شیعه به شمار می‌روند، گفت: براساس احادیث معتبر، حضرت مریم(س) از طریق طی‌الارض به سرزمین کربلا رفته و حضرت مسیح را به دنیا آوردند و ایشان را در آب فرات غسل دادند.
وی، کیفیت بالا، فیلمنامه‌ قوی و داستان جدید را از مهم‌ترین ویژگی‌های این انیمیشن عنوان کرد و گفت: این اثر در سطح سه‌بعدی رئال، روایتگر داستانی الهی است که می‌تواند تأثیرگذاری بالایی بر روی مخاطب داشته باشد.
۳میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان؛ هزینه ساخت انیمیشن
این کارگردان انیمیشن با اشاره به هزینه بالای ساخت این فیلم که حدود ۳ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان برآورد شده است، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که با مشارکت‌های مردمی از طریق سایت karbala-film.com در هفته جاری پروژه را به سرانجام برسانیم، هزینه ساخت را تأمین کنیم و در صورت تأمین بودجه با کمک تیمی ۴۰ الی ۵۰ نفره پروژه را شروع خواهیم کرد.
عظیما با اشاره به اینکه هزینه ساخت چنین انیمیشن‌هایی در کشورهایی همچون آمریکا حداقل ۱۰۰ میلیارد تومان است، ادامه داد: امیدواریم با کمک مردم به هدف خود که تولید ۴۰ الی ۵۰ فیلم‌ سینمایی با موضوع کربلا است برسیم.

انتهای پیام/ ایکنا

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری