به گزارش گوهرشادنیوز؛ شهناز رمارم در سومین جشن استقبال از مهر انجمن «ما هم بازی»، با بیان اینکه اعضای شورای شهر مشهد می خواهند شهری شاد و آباد برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) بسازند عنوان کرد: می‌خواهیم که در شورای پنجم با مدیریتی درست در حوزه شهری، عملکردی شایسته در جهت ساختن‌ یک شهر شاد و با نشاط داشته باشیم.

 

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد ادامه داد: در مسیر آبادی و شادی شهر نیاز داریم عموم مردم به‌ویژه نخبگان ما را در این مسیر یاری کرده و دانش خود را برای توسعه شهری در اختیار نمایندگان خود در شورای پنجم قرار دهند.

 

در ادامه این جشن مدیرعامل انجمن «ما هم بازی»، با اشاره به اینکه این انجمن سعی دارد کارهای خیرخواهانه به نفع کودکان حاشیه شهر و منطقه‌های محروم داشته باشد، بیان کرد: بسیاری از خیریه های بزرگ خواسته اند که تشکل خیرخواهانه ما هم بازی زیرمجموعه یک مجموعه دیگر قرار گیرند؛ اما اعضای انجمن خواستار تبدیل شدن این مجموعه به عنوان یک NGO مردمی مستقل هستند.

 

سیدهادی فرجادپزشک با اشاره به فعالیت‌های انجام شده  در انجمن ما هم بازی در مدت  سه سال فعالیت این مجموعه، عنوان کرد: در یک سال اخیر ۱۷ طرح با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال اجرایی شده است.

 

وی کاهش آسیب اجتماعی در کودکان و بهبود شرایط زندگی آن‌ها را مهمترین هدف فعالیت‌های انجمن ما هم بازی عنوان و بیان داشت: امسال در آستانه سال تحصیلی تعداد ۳۸۰ بسته تحصیلی در اختیار دانش‌آموزان محروم مناطق حاشیه شهر مشهد قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ صبح توس