بدون نظر
 
مشهد میزمان کشوری مسابقات ورزشی بانوان/بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان رضوی در حال برگزاری است
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ در ۹:۳۰ ق.ظ
 

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان خراسان رضوی گفت: بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان رضوی به میزبانی مشهد مقدس از تاریخ ۵ اسفند آغاز و تا ۲۱ این ماه ادامه دارد.

 

 

مهدی ظریف منادی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار گوهرشادنیوز، از برگزاری بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان رضوی خبر داد و گفت: این مسابقات به میزبانی مشهد مقدس از تاریخ ۵ اسفند آغاز و تا ۲۱ این ماه ادامه دارد.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی استان خراسان رضوی با بیان اینکه این مسابقات با حضور بیش از هشت هزار دانش آموز دختر برگزار می‌شود، اظهار داشت: این دانش آموزان در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و در رشته‌های فوتسال، والیبال، بسکتبال، هندبال، بدمینتون، تنیس روی میز، طناب زنی، شنا و ژیمناستیک با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی با اشاره به مراسم افتتاحیه این مسابقات ورزشی خاطر نشان شد: روز گذشته افتتاحیه این مسابقات با حضور دکتر تسلیمی رئیس فدارسیون ورزشی کشور، سید جواد حسینی معاون اجتماعی سیاسی امنیتی استانداری و کاظمی مدیرکل آموزش پروزش خراسان رضوی و جمعی دیگر از مسئولین استانی و کشوری برکزار شد.

ظریف منادی اضافه شدن مقطع متوسطه دوم به این بخش از مسابقات را از نکات قابل توجه در این خصوص دانست، افزود: علاوه بر امسال شاهد رشد ۴ درصد تیم‌های دانش آموز دختر از سراسر استان بوده‌ایم.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه تیم‌های حاضر در این دوره مسابقات از تیم‌های مدارس قهرمان انتخاب شده‌اند، اظهار داشت: امسال اولین سالی است که این مسابقات ورزشی به شکل مدارس قهرمان برگزاز می‌شود.

وی با بیان اینکه مشهد میزبان کشوری مسابقات ورزش دختران در تابستان ۹۵ است، گفت: این مسابقات در چهار رشته والیبال، فوتسال، هندبال و بستکبال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری