بدون نظر
 
روایتی تصویری از زائران پیاده امام حسین(ع) در آخرین ایستگاه
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۳۹۵ در ۸:۱۵ ق.ظ
 

اربعین بازتاب پویایی و امتداد حرکتی است ماندگار. حرکت و قیامی که  بر ضرورت ایستادگی و مقابله با کافران و دشمنان خدا در هر شرایطی تأکید دارد.

 

به گزارش گوهرشادنیوز، اربعین بازتاب پویایی و امتداد حرکتی است ماندگار. حرکت و قیامی که ایستادگی و مقابله با کافران و دشمنان خدا را در هر شرایطی لازم و ضروری می داند.

اما راهپیمایی اربعین حرکتی از سر شور و شعور حسینی است که مردمان حقیقت جو و وجدان های آگاه را با جاذبه ای مغناطیسی به سمت کربلا و زیارت امام حسین(ع) و یاران وفادراشان در اربعین رهنمود می سازد.

این حرکت مردمی علاوه بر آگاه کردن وجدان های حقیقت جو، با شکوه و عظمتش که نمی تواند جز یک معجزه از سوی امام حسین(ع) باشد چشم دشمنان را کور می کند.

 

 

12 6711 125 126 4 5 117 116 123 124 127 122 128 141 142

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری