• تاریخ: شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 28544

خواهران بسیج خیلی سلسله مراتبی و فرماندهی عمل نکنند / دشمن پشت صحنه ما از جنس مونث برای نارضایتی و ناآرامی ها استفاده می کند

سردار غفورپور گفت: دشمن ما ، دشمن پشت صحنه ما از جنس مونث برای نارضایتی و ناآرامی ها استفاده می کند به علت محدودیت برخورد، اگر خواهران ما آموزش کافی برای این موضوع ندیده باشند ، صحنه، صحنه آسیب پذیری خواهد بود لذا در هر ...

سردار غفورپور گفت: دشمن ما ، دشمن پشت صحنه ما از جنس مونث برای نارضایتی و ناآرامی ها استفاده می کند به علت محدودیت برخورد، اگر خواهران ما آموزش کافی برای این موضوع ندیده باشند ، صحنه، صحنه آسیب پذیری خواهد بود لذا در هر دو مورد ، فهم صحنه، سعه صدرو آموزشی که یاد داشته باشید تا در این شرایط چطور باید صحنه را مدیریت کنید، عواملی است تا دچار مشکل نشوید.

 

به گزارش گوهرشادنیوز، سردار مجتبی غفورپور جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) صبح امروز در دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های کوثر نواحی مشهد، تربت حیدریه ، سبزوار و نیشابور اظهار داشت: یکی از عرصه هایی که می تواند کارایی نظام را ، به چشم مردم در داخل و به چشم دشمنان در خارج بیاورد، سازمان هایی است که بسیج در آن سازماندهی شده است.

جانشین فرماندهی سپاه استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه، از جمله گردان هایی که نقش خاصی در کمک به نیروهای انقلاب و دفاع از انقلاب در عرصه های مختلف دارد، گردان های کوثر است، خاطرنشان شد: گردان های کوثر ماموریت اصلی شان امداد و نجات است که در این خصوص باید آموزش کافی را مجموعه گردان ببیند تا از قدرت طراحی و سازماندهی قابل قبولی این گردان ها برخوردار باشند تا به موقع و با آموزش کافی در بزنگاه های خاص حضور پیدا کنند .

سردار غفورپور بحث آرام سازی را دومین بحث مهمی که در گردان های کوثر مورد نیاز است، دانست و تصریح کرد: باید کسانی که متصدی امر هستند ، آموزش کافی در این زمینه ببینند.

وی ادامه داد: در بحث امداد و نجات ، بیشتر بحث امدادی، خود امدادی و دیگر امدادی مورد نیاز است که حوادث طبیعی ، حوادث غیر طبیعی ، بمباران ها ، پدافند غیر عامل، صحنه هایی است که باید گردان های کوثر در آن حضور یابند تا التیامی به دردهای آسیب دیدگان باشند.

وی با اشاره به زلزله بم تاکید کرد: عدم آموزش امدادگران به صورت حجیم در زلزله بم مشاهده گردید که چه خسارت هایی به مردم آسیب دیده وارد کرد.

جانشین فرماندهی سپاه استان خراسان رضوی نقش اصلی در صحنه امداد و نجات گروه های امدادی عنوان کرد و افزود: در بحث امداد و نجات بر خلاف بحث آرام سازی ، هسته های امدادی ، به قول حضرت آقا، باید آتش به اختیار و خودجوش اقدام کنند، خیلی منتظر دستورات سلسله مراتبی نباشند، به محض اینکه منطقه ای واگذار شد به یک گروهانی ، باید بر اساس آموزش هایی که دیده و هویتی که فرمانده گروهان دارد، اقدام لازم را انجام دهند.

وی اظهار کرد: در بحث آرام سازی، مقابل شما دشمن نیست جمعیت ناراضی است و بعضا در داخل آنها عوامل مخالفی که جمعیت ناراضی را در راه اهداف خود، بسیج می کنند لذا بسیار ظرافت و تفکر و تدبیر می طلبد.

 

جانشین فرماندهی سپاه استان خراسان در پایان با اشاره به اینکه خواهران گرامی بسیج خیلی سلسله مراتبی و فرماندهی عمل نکنند، تاکید کرد: آن چیزی که بسیج را در صحنه نگه می دارد و متعهدانه و عاشقانه پای کار می آورد ارتباط دلی بین فرمانده و فرمانبر است.

انتهای پیام/