بدون نظر
 
تفکیک جنسیتی برای خلاصی از شرّ مردان بوالهوس در کنسرت!
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۶ در ۵:۰۱ ق.ظ
 
هدف از برگزاری این جشنواره موسیقی اعتراض به اذیت و آزار زنان در کنسرت «براوالا» است که هفته گذشته در استکهلم پایتخت سوئد ترتیب یافت.

به گزارش گوهرشادنیوز، وب سایت بخش فارسی صدای آمریکا در گزارشی از راه‌اندازی یک کنسرت مخصوص زنان در شمال اروپا خبر داد.

 

بنا بر این گزارش، هدف از برگزاری این جشنواره موسیقی، اعتراض به اذیت و آزار زنان در کنسرت «براوالا» است که هفته گذشته در استکهلم پایتخت سوئد ترتیب یافت و بر اساس گزارش های رسمی پلیس، در این برنامه به تعدادی از تماشاگران زن تجاوز شد.

 

برگزارکنندگان کنسرت براوالا با ابراز تأسف از این حوادث غم انگیز، برنامه سال آینده را لغو کردند تا با بررسی مشکلات و ایجاد تدابیر امنیتی بیشتر، مانع تکرار چنین فجایعی شوند.

 

اما کنیکاره که مجری رادیویی و از فعالان حقوق زنان در سوئد نیز هست، قصد دارد با همکاری گروهی از هنرمندان، تهیه کنندگان و سازمان های اجتماعی، کنسرت تمام زنانه خود را سال آینده برگزار کند.

 

به گفته او، در این کنسرت هیچ مردی اجازه ورود نخواهد داشت و به این ترتیب اذیت و آزار و تجاوزی در کار نیست.

 

او باور دارد این بهترین روش برای مقابله با مردان شرور و بی اخلاقی است که قادر به کنترل شهوت و هوای نفسانی خود نیستند.

 

صدای آمریکا خاطرنشان کرد: در سال های اخیر تعدادی از جشنواره های موسیقی چندروزه در اروپا با مشکلاتی مانند کنسرت براوالا مواجه بوده‌اند و کوتاهی برگزارکنندگان در تأمین امنیت تماشاگران، با انتقاداتی همراه شده است.

 

به همین دلیل پلیس و مسئولان محلی از برگزارکنندگان چنین برنامه هایی خواسته اند نظارت بیشتری در اجرای کنسرت و حواشی مرتبط با آن داشته باشند و نسبت به برخی از رفتارهای نامتعارف شرکت کنندگان بی‌تفاوت نباشند.

 

انتهای پیام/جام نیوز

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری