• تاریخ: شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 28538

برگزاری دوره توانمندسازی فرماندهان و ارکان گردان های کوثر

به گزارش گوهرشاد نیوز، دوره توانمندسازی فرماندهان و ارکان گردان های کوثر با حضور ۱۹۰ نفر از فرماندهان نواحی مشهد، تربت حیدریه، سبزوار و نیشابور در حال برگزاری است. این دوره از امروز ۱۹ شهریور ماه آغاز و به مدت ۴ شبانه رو ...

به گزارش گوهرشاد نیوز، دوره توانمندسازی فرماندهان و ارکان گردان های کوثر با حضور ۱۹۰ نفر از فرماندهان نواحی مشهد، تربت حیدریه، سبزوار و نیشابور در حال برگزاری است. این دوره از امروز ۱۹ شهریور ماه آغاز و به مدت ۴ شبانه روز در مرکز آموزش عالی امام حسین (ع) مشهد ادامه خواهد یافت.

10119696

این دوره آموزشی به همت معاونت تربیت و آموزش سپاه امام رضا علیه السلام و با همکاری سازمان بسیج جامعه زنان استان خراسان رضوی برگزار شده است.

 

برگزاری کلاس های عملیات طرح ریزی، شرح وظایف سازمانی گردان، امداد و نجات عملی و اصول کار تربیتی، کار در اسلام در قالب تربیت اخلاق بسیجی و با آموزش اصول پیاده روی و راهپیمایی گردان از آموزش های روز اول دوره خواهد بود.

 

این دوره با کلاس های دفاع از کوی و برزن ، مهارت تیراندازی، پدافند غیر عامل، آتش نشانی ، اخلاق مدیریتی و … ادامه خواهد یافت.

10219696

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره، توجیه و توانمندسازی فرماندهان و ارکان گردان های کوثر است، خاطر نشان کرد: در پایان دوره ، گواهی نامه دوره برای کلیه شرکت کنندگان در دوره صادر خواهد گردید.

انتهای پیام/