بدون نظر
 
برنامه های هفته عفاف و حجاب بسیج جامعه زنان خراسان رضوی اعلام شد
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۶ در ۵:۳۹ ق.ظ
 

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان رضوی ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب، به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و گفت: از ابتدای سال جاری ستاد عفاف و حجاب را با هدف هماهنگی هر چه بیشتر بین اقشار مختلف تشکیل داده‌ایم تا مسائل و خواسته‌های مردم و خصوصاً قشر جوان را در خصوص بحث عفت و حجاب مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

 

فاطمه اسحاق قالیباف مسئول بسیج جامعه زنان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار گوهرشادنیوز، با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تأثیربسزایی در تحکیم بنیان خانواده و سلامت جامعه دارد، افزود: با توجه به اینکه تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه زمینه ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده را رقم خواهد زند ما در بسیج جامعه زنان تلاش کرده‌ایم تا این مهم در تمامی برنامه‌های این سازمان ببینیم.

 

وی در ادامه ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب، به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و گفت: از ابتدای سال جاری ستاد عفاف و حجاب را با هدف هماهنگی هر چه بیشتر بین اقشار مختلف تشکیل داده‌ایم تا مسائل و خواسته‌های مردم و خصوصاً قشر جوان را در خصوص بحث عفت و حجاب مورد بررسی قرار دهیم.

 
مسئول بسیج جامعه زنان خراسان رضوی با بیان اینکه برنامه‌های محوری هفته عفاف و حجاب به صورت استانی و در برخی موارد به صورت کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: همایش ویژه فعالان فرهنگی بسیج و آستان قدس به عنوان اولین برنامه پیش بینی شده برای هفته عفاف و حجاب روز سه شنبه برگزار می‌شود.

 

اسحاق قالیباف با اشاره به برگزاری جنگ‌های شبانه در طی هفته عفاف و حجاب گفت: این جنگ‌های شبانه مردمی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح مشهد با ارائه برنامه‌های متنوع در خصوص عفاف و حجاب با حضور عامه مردم برگزار می‌شود.

 

وی از برگزاری شب شعر ویژه عفاف و حجاب در طول این هفته خبر داد و گفت: این برنامه ۲۲ تیر ماه با حضور شاعران ارزشمند، متعهد و انقلابی به صورت صورت همزمان در ۸ استان کشور برگزار می‌شود.

 

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان رضوی با اشاره به برگزاری مسابقه سراسری عفاف و حجاب بیان کرد: این مسابقه با محوریت ۲۰ کتاب پیرامون عفاف و حجاب در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسالان با همکاری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

 

اسحاق قالیباف با بیان اینکه مطالبه از مسئولین فرهنگی-اجتماعی استان را پیرامون مسأله عفاف و حجاب با تشکیل پویش مردمی زنان نخبه استان پیگیری خواهیم کرد، ادامه داد: گرامیداشت شهدای قیام مسجد گوهرشاد در محل مدفن دسته جمعی آنها در محل پارک میرزا کوچک‌خان مشهد و نصب المان شهدای قیام مسجد گوهرشاد و همچنین راهپیمایی عفاف و حجاب در روز ۲۱ تیر ماه روز ملی عفاف حجاب و برنامه‌های متعدد دیگری که در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج جامعه زنان تدارک دیده شده از جمله دیگر برنامه‌های پیش بینی شده بسیج جامعه زنان خراسان رضوی در این است.

انتهای پیام/
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری