بدون نظر
 
بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۳۹۶ در ۷:۴۳ ق.ظ
 

جانشین فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در مسجد شهدای رضوی به میزبانی حوزه ام البنین سپاه غدیر تبریز، گفت: زنان، دختران و مادران شهدا در پیروزی و به ثمر رسیدن انقلاب و جنگ نقش بسزائی داشته اند و دوشادوش مردان در همه عرصه ها حضور داشته و شهدا پرورش یافته دامان این مادران مومنه هستند.

به گزارش گوهرشادنیوز، اصغر عباسقلیزاده به توطئه های دشمنان اسلام در زمان حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) اشاره و بیان کرد: امروز آمریکا نیز همین عمل را با کشور ایران انجام می دهد و مردمان آن را تروریست معرفی می کند و در فضای مجازی علیه رهبر کشور شایعه پراکنی می کند تا بین دولت و ملت فاصله ایجاد کند.

وی افزود: وظیفه ما امروزه امر به معروف و نهی از منکر است تا مواظب خانواده، جوانان و جامعه خویش باشیم.

عباسقلیزاده با اشاره به جنایت های آمریکا در میانمار، بحرین و یمن و … یادآور شد: باید دشمن را بشناسیم و با تمام وجود پشتیبان رهبری و انقلاب اسلامی باشیم.

انتهای پیام/ خبرگزاری بسیج آذربایجان شرقی

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری