بدون نظر
 
افتتاح رواق ویژه بانوان در حرم مطهر رضوی/ رواق حر عاملی ویژه استراحت بانوان
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ در ۹:۳۳ ق.ظ
 

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) رواق ویژه بانوان در حرم مطهر رضوی افتتاح خواهد شد در این رواق همه خدام بانوان بوده و تمام فعالیت‌ها از جمله تنظیف و کنترل ورود و خروج نیز توسط آنها انجام می‌شود.

 

سید خلیل منبتی در گفتگو با خبرنگار گوهرشادنیوز، با بیان در ایام نوروز استان قدس رضوی برنامه‌هایی را جهت رفاه حال زائران تداریک دیده است، افزود: خدام بارگاه رضوی با حضور در مبادی ورودی شهر مقدس مشهد، پایانه‌های مسافربری، راه آهن و فرودگاه به طور اتفاقی ژتون غذای متبرک مهمانسرای حضرت را دربین مسافران توزیع می‌کنند.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با بیان اینکه رواق حرعاملی و شیخ طوسی پذیرای مهمانان امام رضا (ع) جهت استراحت شبانه در حرم مظر خواند بود، تصریح کرد: رواق حر عاملی مختص خانم‌ها و رواق شیخ طوسی جهت استراحت آقایان از ساعت ۱۲ شب تا ۴ صبح جهت استراحت زائران پیش بینی شده‌اند.

وی از به‌کارگیری خدام خواهر در کفشداری حرم مطهر رضوی خبر داد، و گفت: بر اساس سیاست‌های جدید آستان قدس رضوی تا آنجایی که امکان داشته باشد از خدام خواهر برای بخش‌ها و قسمت‌های مربوط به بانوان استفاده خواهد شد.

منبتی با اشاره به افتتاح رواق اختصاصی بانوان در حروم مطهر رضوی، تصریح کرد: همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوی دو عام حضرت فاطمه (س) رواق ویژه بانوان افتتاح خواهد شد که در این رواق همه خدام بانوان بوده و تمام فعالیت‌ها از جمله تنظیف و کنترل ورود و خروج توسط آنها انجام می‌شود.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری