بدون نظر
 
ارواح واقعی در این خانه پرسه می‌زنند+تصاویر
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۶:۰۸ ق.ظ
 
در اینجا ماجرای خانه‌ای را می‌خوانیم که توسط ارواح تسخیر شده‌است.
به گزارش گوهرشانیوز، این خانه در قرون وسطی شکنجه گاه زندانیان بوده و جادوگران در آنجا به دار آویخته می‌شدند. بعد از مدت‌ها این خانه به محلی تبدیل شد که بیماران طاعونی را در آن  قرنطینه می‌کردند.

البته لازم به ذکر است که این خانه، محل زندگی بزرگترین جن‌گیر انگلیس نیز بوده‌است. پس از گذشت سال‌ها فردی آن خانه را به قیمت ۱۵۰ پوند خرید، اما در کمتر از ۶ ماه آن را به قیمت ۵۰ پوند فروخت. افراد زیادی صاحب این خانه بوده‌اند که غیر از دونفرشان، خانه را در کمتر ۴ سال فروختند.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

یکی از آن‌ها همان جن‌گیر معروف بود و دیگری خانم ونسا میشل ۴۳ ساله است که صاحب این خانه ارواح به مدت ۱۱ است. البته او در حال حاضر قصد دارد این خانه را به قیمت ۱۸۰ هزار پوند به فروش برساند.

او می‌گوید هنگامی که درخانه تنهاست، اتفاقات عجیب و غریب و ترسناکی برای او روی می‌دهد. به عنوان مثال، وقتی او پسرش را که اکنون ۸ ساله‌است باردار بود، کسی او را به پایین پله‌ها هل داد،  این حادثه در حالی اتفاق افتاد که او در خانه تنها بود. بار دیگری هم که او در خانه‌اش تنها بود، کسی محکم به پشت او کوبید.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

او می‌گوید از ترسش شب‌ها نمی‌تواند بخوابد و نمی‌تواند چنین شرایطی را برای زندگی خود و پسرش تحمل کند. او حتی از جن‌گیر و رمال و متخصصان علوم فراطبیعی کمک گرفته، اما هیچ یک از آن‌ها نتوانستند به او کمکی کنند.

او برای اثبات وجود ارواح، در خانه‌اش دوربین کار گذاشت که تصویر زیر حاصل آن دوربین مداربسته‌است. او ادعا می‌کند این بزی‌ است که در آن خانه موجب آزار و اذیتش شده‌است.

آیا دوست دارید در خانه ارواح زندگی کنید؟

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری