بدون نظر
 
رئیس کمیته ترویج و تسهیل ازدواج آسان جوانان خراسان رضوی اعلام کرد:
اجرای موفق طرح ضربتی تسهیل و اعطای وام ازدواج در استان/ راه‌اندازی ۵۰ مرکز تخصصی ازدواج در استان در دستور کار است
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۷:۳۲ ق.ظ
 

مشهد- رئیس کمیته ترویج و تسهیل ازدواج آسان جوانان خراسان رضوی گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه باید تعداد این مراکز در خراسان رضوی به ۱۶۴ مورد برسد، بنابراین امسال راه اندازی ۵۰ مرکز در دستور کار است.

 

به گزارش گوهرشاد نیوز؛  کوروش صبوریان در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج برای ماههای مرداد و شهریور امسال در حال اجرا است، گفت: مرداد گذشته ۲۳ هزار و ۹۷ نفر و در شهریور جاری تاکنون ۱۰ هزار و ۶۲ نفر این تسهیلات را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز ۷۷ هزار و ۲۳ نفر در خراسان رضوی تسهیلات ازدواج یکصد میلیون ریالی دریافت کردند که مقایسه این آمار بیانگر اجرای موفق طرح ضربتی تسهیل و اعطای وام ازدواج است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ضمن اشاره به این نکته که جمعیت جوان این استان یک میلیون و ۶۱۶ هزار و ۸۶۱ نفر است، اضافه کرد: امسال ۹۶۶ هزار و ۴۵۴ جوان خراسانی در سن ازدواج (۲۲ سال) قرار دارند که ۵۱۷ هزار و ۸۴۶ نفر از این تعداد ساکن مشهد هستند.

صبوریان در ادامه سامانبخشی مراکز تحصصی ازدواج و تحکیم پایه های خانواده را از رویکردهای وزارت ورزش خواند و تصریح کرد: هم اکنون پنج مرکزتخصصی ازدواج و تحکیم خانواده در خراسان رضوی فعالند.

وی با اعلام این خبر که هم اکنون پرونده های راه اندازی ۲۱ مرکز دیگر نیز در دست اقدام است، افزود: تا پایان برنامه ششم توسعه باید تعداد این مراکز در خراسان رضوی به ۱۶۴ مورد برسد، بنابراین امسال راه اندازی ۵۰ مرکز در دستور کار است.

انتهای پیام/ صبح توس

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بگذار همه‌ی دنیا ارتباطشان را قطع کنند، انزوای آنها چه ضرری به ما میزند؟ گره خوردن زندگی حضرت مریم(س) با داستان کربلا/ نیازمند حمایت مردمی هستیم طرح “سرشماری زنان ایرانی دارای همسر غیرایرانی” در جغتای اجرا می‌شود نوزدهم محرم/ روز حرکت کاروان اسراء کربلا به سوی شام بلوغ اجتماعی نیازمند ممارست است/ لزوم مداخله تخصصی مشاوران برای ازدواج موفق دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کرد بانوان در انقلاب و دفاع مقدس نقش آفرین بودند فعالت ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تجربه دفاع مقدس نباید از دست رود/ مدافعان حرم از تفکرات اعتقادی‌شان دفاع می‌کنند بدون آموزش نمی توان به وادی امر به معروف ورود پیدا کرد مهارت ارتباطی کودکان عامل مهمی در پیشگری و کاهش ترس از مدرسه/ با شاخه گل و الفاظ مثبت به استقبال کلاس اولی‌ها بروید با کمک قاچاقچیان انسان به میانمار رسیدم/ رسالت فیلمسازان نمایش کشتار و مظلومیت مسلمانان میانماری